Coordinadores de título, coordinadores de curso e titores de PAT

GRAOS
Grao en Educación Infantil
Grao en Educación Primaria
Grao en Educación Social
Grao en Logopedia

MÁSTERES
Máster Interuniversitario en Estudos Avanzados sobre a Comunicación, a Linguaxe e as suas Patoloxías
Máster Interuniversitario en Investigación e Innovación en Didácticas Específicas para Educación Infantil e Primaria
Máster Universitario en Dirección, Xestión e Innovación de Institucións Escolares
Máster Universitario en Psicoloxia Aplicada
Máster Universitario en Psicopedagoxía
Máster Universitario en Profesorado de Educación Secundaria ObrIgatoria e Bacharelato, Formación Profesional e Ensinanza de Idiomas




GRAO EN EDUCACIÓN INFANTIL

Coord. de Titulación: Lasa álvarez, M.ª Begoña (b.lasa@udc.es - 88101 4744)

Coord. 1.º Cotelo Guerra, María Dolores (mcotelo@udc.es - 88101 4693)
Coord. 2.º Depalma Ungaro, Renee (r.depalma@udc.es - 88101 4704)
Coord. 3.º Varela Garrote, Lara (lara.varela@udc.es - 88101 4671)
Coord. 4.º Chao Fernández, Rocío (rocio.chao@udc.es - 88101 4600)

TITORES DE PAT:

  • Arufe Giráldez, Víctor (varufe@udc.es - 88101 4672)
  • Bobadilla Pérez, María (mbobadilla@udc.es - 88101 4617)
  • Cano López, Pablo (pablo.cano@udc.es - 88101 4670)
  • Casás Salgago, Rafael Carlos (rafael.casas@udc.es; ext.4786)
  • Castro Rodríguez, María Montserrat (maria.castror@udc.es - 88101 1746)
  • Couto Cantero, Pilar (pilar.couto@udc.es - 88101 4612)
  • Espiñeira Bellón, Eva María (eva.espineira@udc.es - 88101 1891)
  • García de la Torre, María del Pilar (pilar.gdelatorre@udc.es - 88101 1766)
  • Golías Pérez, Yolanda (y.golias@udc.es - 88101 4748)
  • Gómez Sánchez, Tania Fátima (tania.fatima.gomez.sanchez@udc.es - 88101 1707)
  • González Seijas, Rosa María (romagose@udc.es - 88101 4623)
  • López Larrosa, Silvia (silvia@udc.es - 88101 4678)
  • Mato Vázquez. María Dorinda (m.matov@udc.es - 88101 1750)
  • Méndez García, Rosa María (rosa.mendez@udc.es - 88101 4620)
  • Mendiri Ruiz de Alda, Paula (paula.mendiri@udc.es - 88101 1814)
  • Muñoz Cantero, JesÚS Miguel (jesus.miguel.munoz@udc.es; ext.1799)
  • Muriano Rodríguez, Montserrat (mmuriano@udc.es - 88101 4682)
  • Pérez Guilarte, Yamilé (yamile.perez@udc.es - 88101 )
  • Prieto Fernández, Marta (marta.prieto1@udc.es - 88101 4627)
  • Rebollo Quintela, Nuria ( nuria.rebollo@udc.es - 88101 1816)
  • Sánchez Blanco, Concepción (concha@udc.es - 88101 1719)
  • Sobrino Freire, Iria (iria.sobrino@udc.es - 88101 4632)
  • Soneira Calvo, Carlos (carlos.soneira@udc.es - 88101 4603)
  • Teasley Severino, Cathryn Jeanne (cathryn.teasley1@udc.es - 88101 4659)
  • Torre Fernández, Enrique de la (enrique.torref@udc.es - 88101 4602)
  • Vega Marcote, Pedro (pedro@udc.es - 88101 4633)
  • Vieites Lestón, Tania (t.vieites@udc.es )

IR ARRIBA

GRAO EN EDUCACIÓN PRIMARIA

Coord. de Titulación: Castro Rodríguez, María Montserrat (maria.castror@udc.es - 88101 4682)

Coord. 1.º Soneira Calvo, Carlos (carlos.soneira@udc.es - 88101 4603)
Coord. 2.º Carretero García, Miriam (miriam.carretero@udc.es - 88101 4613)
Coord. 3.º Freire Rodríguez, Carlos (carlos.freire.rodriguez@udc.es; )
Coord. 4.º Arufe Giráldez, Víctor (varufe@udc.es - 88101 4672)

TITORES DE PAT:

  • Bobadilla Pérez, María (mbobadilla@udc.es - 88101 4617)
  • Brenlla Blanco, Juan Carlos (juan.brenlla@udc.es - 88101 4636)
  • Bugallo Rodríguez, ánxela (anxela.bugallo@udc.es - 88101 4687)
  • CasÁS Salgago, Rafael Carlos (rafael.casas@udc.es; ext.4786)
  • Cotelo Guerra, María Dolores (mcotelo@udc.es - 88101 4693)
  • Couto Cantero, Pilar (pilar.couto@udc.es - 88101 4612)
  • Ferreira Boo, María Del Carmen (m.fboo@udc.es - 88101 1892)
  • Fraguela Vale, Raúl (raul.fraguela@udc.es - 88101 4619)
  • Gómez Taibo, Maria Luisa ( luisa.gomez.taibo@udc.es - 88101 1854)
  • Lorenzo CastiÑEiras, Juan José (j.lorenzo.castineiras@udc.es - 88101 1789)
  • Losada Puente, Luisa (luisa.losada@udc.es ;ext. 4618)
  • Naya Ribeiro, María Cristina (cristina.naya@udc.es - 88101 4601)
  • Pérez Guilarte, Yamilé (yamile.perez@udc.es - 88101 )
  • Rivadulla López, Juan Carlos (jrivadulla@udc.es - 88101 4700)
  • Rodríguez Llorente, Carolina (carolina.rodriguez.llorente@udc.es )
  • Rosa Napal, Francisco César ( francisco.rnapal@udc.es - 88101 4639)
  • Sánchez Bello, Ana (ana.sanchez.bello@udc.es; ext.1720)
  • Torre Fernández, Enrique de la (enrique.torref@udc.es - 88101 4602)
  • Zapico Barbeito, María Helena (helena.zapico@udc.es - 88101 4661)

IR ARRIBA

GRAO EN EDUCACIÓN SOCIAL

Coord. de Titulación: Barba Núñez, Maria (maria.barba@udc.es - 88101 4684)

Coord. 1.º Freire Rodríguez, Carlos (carlos.freire.rodriguez@udc.es)
Coord. 2.º Malheiro Gutiérrez, Jose Manuel (jose.malheirog@udc.es;ext.4615)
Coord. 3.º Ríos de Deus, Mª Paula (paula.rios.dedeus@udc.es - 88101 1810))
Coord. 4.º Ferradás Canedo, María del Mar (mar.ferradasc@udc.es - 88101 1874)

TITORES DE PAT:

  • Arias Rodríguez, María Alicia (alicia.arias.rodriguez@udc.es - 88101 1813)
  • Arza Arza, Neves (neves.arza@udc.es - 88101 1811)
  • Bueno Aguilar, Juan José (juan.j.buenoa@udc.es - 88101 1741)
  • García Fernandez, Manuel (fernan@udc.es - 88101 4677)
  • Gómez Sánchez, Tania Fátima (tania.fatima.gomez.sanchez@udc.es - 88101 1707)
  • Iglesias Galdo, Ana María (ana.iglesias@udc.es - 88101 1757)
  • Losada Puente, Luisa (luisa.losada@udc.es - 88101 4618)
  • Rego Agraso, Laura (laura.rego@udc.es - 88101 4688)
  • Rodríguez Rodríguez, María Del Carmen (carmen.rodriguez2@udc.es - 88101 )
  • Rodríguez Romero, María Mar (mar.rromero@udc.es - 88101 1721)
  • Sucasas Peón, Juan Alberto (alberto.sucasas@udc.es - 88101 4637)
  • Teasley Severino, Cathryn Jeanne (cathryn.teasley1@udc.es - 88101 4659)

IR ARRIBA

GRAO EN LOGOPEDIA 

Coord. de Titulación: VilameÁ Pérez, Monica (m.vilamea@udc.es)  / Primeiro cuatrimestre: Durán Bouza, Montserrat (mduran@udc.es - 88101 1791)

Coord. 1.º De Labra Pinedo, Carmen (c.labra@udc.es - 88101 5891)
Coord. 2.º Otero Otero, Patricia (patricia.otero.otero@udc.es - 88101 4683)
Coord. 3.º Gómez Taibo, Maria Luisa ( luisa.gomez.taibo@udc.es - 88101 1854)
Coord. 4.º García Real, Teresa Juana (teresa.greal@udc.es - 88101 1812)

TITORES DE PAT:

  • Fernández García, Rosa María (rosa.fernandez@udc.es - 88101 1709)
  • García de la Torre, María Del Pilar (pilar.gdelatorre@udc.es - 88101 1766)
  • González Fernández, María ángeles (maria.angeles.gonzalez@udc.es - 88101 4606)
  • Peralbo Uzquiano, Manuel (manuel.peralbo@udc.es; ext.1873)
  • Pérez Crego, María Cristina (cristina.pcrego@udc.es - 88101 4651)
  • Ríos de Deus, Mª Paula (paula.rios.dedeus@udc.es - 88101 1810)
  • Vieites Lestón, Tania (t.vieites@udc.es )

IR ARRIBA

MÁSTER INTERUNIVERSITARIO EN ESTUDOS AVANZADOS SOBRE A LINGUAXE, A COMUNICACIÓN E AS SÚAS PATOLOXÍAS

COORDINADORA: Vieiro Iglesias, Pilar (vieiro@udc.es - 88101 1876)

TITORES DE PAT:

  • Durán Bouza, Montserrat (mduran@udc.es - 88101 1791)
  • Fernández García, Rosa (rosa.fernandez@udc.es - 88101 1709)
  • Gomez Taibo, Maria Luisa ( luisa.gomez.taibo@udc.es ; ext.1854)
  • Otero Otero, Patricia (patricia.otero.otero@udc.es - 88101 4683)
  • Risso Migues, Alicia (alicia.risso@udc.es - 88101 1790)

IR ARRIBA

MÁSTER INTERUNIVERSITARIO EN  INVESTIGACIÓN E INNOVACIÓN EN DIDÁCTICAS ESPECÍFICAS PARA EDUCACIÓN INFANTIL Y PRIMARIA

COORDINADORA: García Barros, Susana (susg@udc.es - 88101 4660)

TITORES DE PAT:

  • Arufe Giráldez, Víctor (varufe@udc.es - 88101 4672)
  • Bobadilla Pérez, María (mbobadilla@udc.es - 88101 4617)
  • Bugallo Rodríguez, ánxela (anxela.bugallo@udc.es - 88101 4687
  • Chao Fernández, RocÍO (rocio.chao@udc.es - 88101 4600)
  • Couto Cantero, Pilar (pilar.couto@udc.es - 88101 4612)
  • Fraguela Vale, Raúl (raul.fraguela@udc.es - 88101 4619)
  • Mendiri Ruiz de Alda, Paula (paula.mendiri@udc.es - 88101 1814)
  • Naya Ribeiro, María Cristina (cristina.naya@udc.es - 88101 4601)
  • Pérez Guilarte, Yamilé (yamile.perez@udc.es - 88101 )
  • Rivadulla López, Juan Carlos (juan.rivadulla@udc.gal - 88101 4700)
  • Rosa Napal, Francisco César ( francisco.rnapal@udc.es - 88101 4639)
  • Soneira Calvo, Carlos (carlos.soneira@udc.es - 88101 4603)
  • Torre Fernández, Enrique de la (enrique.torref@udc.es - 88101 4602)
  • Varela Garrote, Lara (lara.varela@udc.es - 88101 4671)

IR ARRIBA

MÁSTER UNIVERSITARIO EN DIRECCIÓN, XESTIÓN E INNOVACIÓN DE INSTITUCIONES ESCOLARES

COORDINADORA: Espiñeira Bellón, Eva María (eva.espineira@udc.es - 88101 1891)

TITORES DE PAT:

  • Arias Rodríguez, María Alicia (alicia.arias.rodriguez@udc.es - 88101 1813)
  • Castro Rodríguez, María Montserrat (maria.castror@udc.es - 88101 1746)
  • González Sanmamed, Mercedes (mercedes@udc.es - 88101 1727)
  • Lorenzo CastiÑEiras, Juan José (j.lorenzo.castineiras@udc.es - 88101 1789)
  • Muñoz Cantero, JesÚS Miguel (jesus.miguel.munoz@udc.es; ext.1799)
  • Rodríguez Romero, María Mar (mar.rromero@udc.es - 88101 1721)
  • Sánchez Bello, Ana (ana.sanchez.bello@udc.es; ext.1720)
  • Sánchez Blanco, Concepción (concha@udc.es - 88101 1719)
  • Teasley Severino, Cathryn Jeanne (cathryn.teasley1@udc.es - 88101 4659)

IR ARRIBA

MÁSTER UNIVERSITARIO EN PSICOLOXÍA APLICADA

COORDINADORA: Risso Migues, Alicia (alicia.risso@udc.es - 88101 1790)

TITORES DE PAT:

  • De Labra Pinedo, Carmen (c.labra@udc.es - 88101 5891)
  • Fernández García, Rosa (rosa.fernandez@udc.es - 88101 1709)
  • González Fernández, María ángeles (maria.angeles.gonzalez@udc.es - 88101 4606)
  • González Seijas, Rosa María (romagose@udc.es - 88101 4623)
  • Laffon Lage, Blanca (blanca.laffon@udc.es; ext.2680)
  • López Larrosa, Silvia (silvia@udc.es - 88101 4678)
  • Otero Otero, Patricia (patricia.otero.otero@udc.es - 88101 4683)

IR ARRIBA

MÁSTER UNIVERSITARIO EN PSICOPEDAGOGÍA

COORDINADORA: Núnez Mayán, Mª Teresa (teresa.nunez.mayan@udc.es - 88101 1723)

TITORES DE PAT:

  • Castro Rodríguez, María Montserrat (maria.castror@udc.es - 88101 1746)
  • Espiñeira Bellón, Eva María (eva.espineira@udc.es - 88101 1891)
  • González Sanmamed, Mercedes (mercedes@udc.es - 88101 1727)
  • Losada Puente, Luisa (luisa.losada@udc.es - 88101 4618)
  • Malheiro GutiÉRrez, Jose Manuel (jose.malheirog@udc.es; ext.4615)
  • Mendiri Ruiz de Alda, Paula (paula.mendiri@udc.es - 88101 1814)
  • Otero Otero, Patricia (patricia.otero.otero@udc.es - 88101 4683)
  • Rebollo Quintela, Nuria (nuria.rebollo@udc.es - 88101 1816)
  • Ríos de Deus, Mª Paula (paula.rios.dedeus@udc.es - 88101 1810)

IR ARRIBA

MÁSTER UNIVERSITARIO EN PROFESORADO DE EDUCACIÓN SECUNDARIA OBRIGATORIA E BACHARELATO, FORMACIÓN PROFESIONAL E ENSINANZA DE IDIOMAS

COORDINADORA: Bugallo Rodríguez, ánxela (anxela.bugallo@udc.es - 88101 4687)

SUBCOORDINACIÓNS:

  • ARTES PLÁSTICAS E VISUAIS: Mesías Lema, José María ( jose.mesias@udc.es - 88101 4652)
  • CIENCIAS EXPERIMENTAIS: Golías Pérez, Yolanda (y.golias@udc.es - 88101 4748) 
  • TECNOLOXía: Naya Riveiro, María Cristina (cristina.naya@udc.es - 88101 4601)
  • EDUCACión FÍSICA: Arufe Giráldez, Víctor (varufe@udc.es - 88101 4672)
  • FOL E ORIENTACión: Arza Arza, Neves (neves.arza@udc.gal - 88101 1811)
  • LINGUAS ESTRANXEIRAS: Bobadilla Pérez, Maria (m.bobadilla@udc.es - 88101 4617 )
  • LINGUA E LITERATURA GALEGA E CASTELÁN: Sobrino Freire, Iria (iria.sobrino@udc.es - 88101 4632)
  • MÚSICA: Chao Fernández, Rocío (rocio.chao@udc.es - 88101 4600)
  • XEOGRAFÍA E HISTORIA: Diéguez Cequiel, UxÍO Breogán (uxio.breogan.dieguez.cequiel@udc.es - 88101 4689)
  • PRACTICUM: Gómez Sánchez, Tania Fátima (tania.fatima.gomez.sanchez@udc.es - 88101 1707)

TITORES DE PAT:

  • Couto Cantero, Pilar (pilar.couto@udc.es - 88101 4612)
  • Ferreira Boo, María Del Carmen (m.fboo@udc.es - 88101 1892)
  • Fraguela Vale, Raúl (raul.fraguela@udc.es - 88101 4619)
  • García Barros, Susana (susg@udc.es - 88101 4660)
  • Golías Pérez, Yolanda (y.golias@udc.es - 88101 4748)
  • Lasa Álvarez, Mª Begoña (b.lasa@udc.es - 88101 4744)
  • Lorenzo Castiñeiras, Juan José (j.lorenzo.castineiras@udc.es - 88101 1789)
  • Méndez García, Rosa María (rosa.mendez@udc.es - 88101 4605)
  • Pardo Carabias, Cristina (cristina.pardo.carabias@udc.es; ext)
  • Pérez Crego, María Cristina (cristina.pcrego@udc.es - 88101 4651)
  • Pérez Guilarte, Yamilé (yamile.perez@udc.es - 88101 )
  • Rebollo Quintela, Nuria ( nuria.rebollo@udc.es - 88101 1816)
  • Rego Agraso, Laura (laura.rego@udc.es - 88101 4688)
  • Rodríguez Romero, María Mar (mar.rromero@udc.es - 88101 1721)
  • Rosa Napal, Francisco César ( francisco.rnapal@udc.es - 88101 4639)
  • Sobrino Freire, Iria (iria.sobrino@udc.es - 88101 4632)
  • Vizcaino Fernández, Carlos Cayetano (carlos.vizcaino@udc.es - 88101 4765)

IR ARRIBA